Dlaczego współpraca z Estate Project to dobry wybór?

01.

Zapewniamy skuteczną i szybką sprzedaż nieruchomości oraz pewny wynajem

zaufaj specjalistom, którzy poprowadzą cały proces sprzedaży Twojej nieruchomości lub wynajmu

02.

Stosujemy nowoczesne metody prezentacji

Twoja nieruchomość będzie najlepiej widoczna pośród innych ofert w sieci

03.

Pomagamy sprzedać nieruchomości w optymalnej cenie

Jesteśmy w stanie sprzedać Twoją nieruchomość nawet 5% drożej od ceny rynkowej

Chcę sprzedać nieruchomość

zgłoś swoje mieszkanie, dom lub działkę nam do sprzedaży


Pośrednictwo nieruchomości – satysfakcja obu stron transakcji sprzedaży

Agencja nieruchomości trójmiasto to pośrednictwo sprzedaży domów. Oferujemy pomoc w wynajmie nieruchomości, zarówno jeśli chodzi o mieszkanie, jak i dom. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lokale na wynajem w naszej ofercie, to wyłącznie nieruchomości gotowe do użytkowania. W konsekwencji bez żadnego wkładu możesz wprowadzić się do nowego, zadbanego mieszkania. Takiego, które odpowiada Państwa standardom.

Jaka jest możliwość, aby uniknąć prowizji biura nieruchomości?

Przede wszystkim należy pamiętać, że prowizję płaci wyłącznie osoba kupująca. Przy sprzedaży mieszkania, korzystając z usług agencji nieruchomości, nie muszą Państwo się o to martwić. Transakcje sprzedaży mieszkania bywają bardzo złożone. Warto, więc zaufać rynkowi pośrednictwa nieruchomości. Można znaleźć ją w jednym z biur zarządzania nieruchomościami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszym pośrednikiem sprzedaży nieruchomości. Pracują dla nas jedynie kompetentni doradcy, posiadający doświadczenie oraz wysoką motywację do pracy. Zapewniają oni pomoc na najwyższym poziomie w zakresie sprzedaży domu oraz wynajmie nieruchomości.

Kim jest agent nieruchomości?

Pośrednik nieruchomości pomaga w wypadku wynajmu mieszkania, chęci sprzedaży nieruchomości lub jej zakupu. Jest w stanie przygotować oraz przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości. Z tego względu można przekonać się do zawodu pośrednika nieruchomości i korzystać z jego usług.

Jak wygląda praca pośrednika nieruchomości?

Czy można sprawdzić pośrednika nieruchomości? Jakie są mity związane z zawodem pośrednika nieruchomości? Oczywiście, że istnieje możliwość sprawdzenia pośrednika nieruchomości, najlepiej świadczy o nim ilość przeprowadzonych transakcji. Dzięki temu nabywa on niezbędnego doświadczenia. Niewątpliwie warto korzystać z usług pośrednika nieruchomości. Posiada on niezbędne rozeznanie na rynku nieruchomości. Daje to pewność uzyskania pozytywnych efektów.

Czym jest dodatek motywacyjny agenta nieruchomości? Takie rozwiązanie sprawia, że osoby dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć sukces w obrocie nieruchomościami. Jego kwota jest uzależniona od wartości rynkowej mieszkania, domu lub działki, którą podjął się sprzedać.

Co agent nieruchomości wiedzieć powinien o obrocie nieruchomościami ?

Szybkie tempo życia sprawia, że coraz więcej osób korzysta z ofert biura nieruchomości, a przez to korzysta z pracy agenta nieruchomości . Wiedza w tej dziedzinie stale się powiększa, a co za tym idzie świadomość ludzi. Korzystanie z usług biura nieruchomości dla wielu osób to jedyne właściwe rozwiązanie.

Mamy oferty mieszkań i nieruchomości dla najbardziej wymagających osób. Agencja sprzedaży nieruchomości spełni twoje wymagania, odnośnie zakupu mieszkania, domu oraz działki. W grę wchodzą domy wolnostojące w mieście, z działką, typu bliźniak.

Najlepsza agencja nieruchomości

Staramy się sprawić, aby osoby korzystające z usług biura nieruchomości były usatysfakcjonowane. Tak właśnie działają profesjonalne agencje nieruchomości. Jak pomóc w sprzedaży mieszkania? To pytanie pojawia się w głowach wielu właścicieli, którym zależy na czasie. W takim wypadku warto udać się do biura obrotu nieruchomościami.

Jak zostać agentem nieruchomości?

Przede wszystkim praca agenta nieruchomości musi stać się jego pasją. Nie da się wykonywać jej, gdy zakup nieruchomości jawi się tajemnicą. Pośrednik obrotu nieruchomościami towarzyszy przez cały proces sprzedaży. Nie ma tu miejsca na nieporozumienia. Agencja pośrednictwa nieruchomości to pewność i bezpieczeństwo transakcji.

Etapem kulminacyjnym jest przekazanie kluczy nowemu właścicielowi. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się spełnić ich oczekiwania w komfortowej atmosferze. Do każdej sprawy dedykowany jest jeden agent nieruchomości. Rozwiązanie takie sprawia, że dokładnie może on poznać sytuację danego lokalu.

Jak wygląda zakup nieruchomości we współpracy z agentem nieruchomości?

Agencja sprzedaży nieruchomości pomoże Państwu to osiągnąć. Działania, jakie między innymi proponujemy:

 • na początku należy podjąć decyzję o faktycznej chęci zmiany miejsca zamieszkania,
 • po wtóre następuje ustalenie faktycznej ceny rynkowej lokalu. Cena nieadekwatna do możliwości rynku nieruchomości spowoduje przedłużenie transakcji,
 • odpowiednie przygotowanie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej (wykonują ją nasi specjaliści),
 • przygotowanie ogłoszenia (opis nieruchomości, wybranie stosownych zdjęć) i umieszczenie go na uznanych portalach internetowych,
 • jeśli istnieje taka potrzeba, pomagamy we wszelkich niejasnych sytuacjach, między innymi w uregulowaniu stanu prawnego lokalu komercyjnego.

Pomoc w obrocie nieruchomościami – co warto wiedzieć o pracy agenta?

Agent nieruchomości odpowiedzialny jest za prezentowanie nieruchomości klientom. Jednak ma to miejsce wyłącznie w przypadku osób zdecydowanych zakupem danego mieszkania. Transakcje sprzedaży mieszkania dokonują się u niemal codziennie. W przypadku sprzedaży mieszkania pośrednik wszystko dokładnie sprawdza, wynika to z umowy pośrednictwa.

Jak działa pośrednictwo biura nieruchomości?

Czy pośrednik nieruchomości bieżę odpowiedzialność za wynajem nieruchomości? Wszystkie agencje nieruchomości zatrudniają osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje pośrednika nieruchomości. Sprawia to, że wywiązuje się on ze swoich obowiązków. Obecnie zaleca się, aby dobrze sprawdzić potencjalnego najemcę.

Stanowisko pośrednika nieruchomości zawsze wymaga szerokich kompetencji. Oczekuje się od niego sukcesów oraz wynegocjowania dobrej ceny mieszkań. Bywa, że stan danej nieruchomości wymaga dużej elastyczności i zaangażowania. Biura nieruchomości zazwyczaj wymagają tego od swoich kandydatów.

Praca pośrednika nieruchomości

Warto zwrócić się do specjalisty, który pomoże Państwu w trudnym procederze sprzedaży nieruchomości. Zwróci on uwagę, chociażby na sporządzenie umowy przedwstępnej i rozsądne ustalenie ceny, rzetelnie oceni wartość mieszkania.

Krok po kroku opracujemy gotowy plan działania. Podstawą są oczekiwania naszych klientów. W przypadku pośrednika nieruchomości obejmuje go szeroki wachlarz możliwości. Z tego względu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Czy mogę przyśpieszyć sprzedaż swojej nieruchomości?

Współpraca z nami obejmuje:

 • podpisanie umowy pośrednictwa,
 • wycenę nieruchomości,
 • prezentację nieruchomości,
 • pokazanie najnowszych ofert nieruchomości,
 • pomoc w wynajmie mieszkania,
 • transakcje sprzedaży mieszkania.

Pomagamy znaleźć oferty nieruchomości, które Państwa interesują. Istnieje możliwość rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji.

Czy korzystając z pośrednika nieruchomości można zwiększyć tempo sprzedaży domów?

Z naszego punktu widzenia odpowiedź na to pytanie, wydaje się być oczywista. Niewątpliwie mamy niezbędne narzędzia, aby transakcja kupna mieszkania przebiegła pomyślnie. Sprawdź naszą ofertę, gdy planujesz kupić nowy apartament Gdynia. Podobnie, gdy zależy Państwu na pięknej nadmorskiej lokalizacji i tam planują znaleźć swoją nieruchomość? Każdy ma własną koncepcję na życie oraz dotyczącą miejsca do zamieszkania.

Za każdym razem korzystamy z usługi kancelarii nieruchomości. Agencja pośrednictwa nieruchomości opiera się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Cenimy swoich klientów i podchodzimy do nich z szacunkiem. Pomagamy sprzedać swoją nieruchomość.

Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

Wybierz interesującą Cię nieruchomość

Compare listings

Porównać